Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

BiSu Aluminyum ve Pvc Ürünleri kuruluşundan bu yana birincil görevi müşteri memnuniyeti üzerine odaklanmış olup sahip olduğu tecrübe ve teknoloji olanaklarını maximum düzeyde kullanarak satışa sunulan ürünlerin ilgililer tarafından doğru tercih edilmesine önemle değinmekte ve ürün kadar kurulacak güven bağının da  sürdürülmesi gerektiğine inanmaktadır.

Avantajlı perakende ürün satış hizmetlerinin yanı sıra kurumsal firmalara ve toptancılara da özel çözümler üretmekteyiz. Adet veya toplu alımlarda iki tarafa da ayrı avantajlar sunarak bizlere güvenen tüketicilerimize desteğimiz ve çabamız artarak sürmektedir. BiSu Aluminyum ve Pvc Ürünleriden alırken aynı kalitede daha ucuzu var mı düşüncesinden ilk fırsatta kurtulabileceğiniz ve uygun ödeme seçenekleriyle sıkıntı çekmeden doğru ürüne doğru şekillerde sahip olma imkanı sağlamaktayız.

Yüksek kalitede üretilmiş ürünlerin doğru alıcı kitlesiyle buluşturmanın yanında sağladığı esnek ve güvenli ödeme yöntemleri ile tüketiciyi rahatlatan aynı zamanda hızlı ve güvenli teslimat ile de yüzde yüz memnuniyet ilkelerini uygulayan BiSu Aluminyum ve Pvc Ürünleri her geçen gün sektördeki yerini daha da sağlamlaştırmaktadır.

Yüksek güvenlikli ve karlı alışveriş olanağının yanı sıra satış sonrasında da sağladığı destek ile siz değerli müşterilerimizin tüketici haklarına gerekli saygıyı göstermektedir. Anlaşmalı olduğumuz bankalarla kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Kullandığımız sistemler en yüksek güvenilirlikli olup sizlere bankaların kendi web siteleri üzerinden güvenli transfer yapma imkanı sunmaktayız. Kredi Kartı dışında dilerseniz havale dilerseniz nakit dilerseniz de toplu alımlarda çek ile ödeme yapabilirsiniz.

Satın aldığınız her ürün teslimata kadar özenle hazırlanmakta olup BiSu Aluminyum ve Pvc Ürünleri olarak İstanbul’da bünyemizde bulunan depolarımız aracılığı ile sizlere en hızlı teslimatı sunuyoruz.

Samimi ve güler yüzlü yaklaşım ile doğru bilgilendirilme, makul fiyat politikası, güvenli alışveriş, hızlı teslimat ve satış sonrası destek ile güvenin kolayca oluştuğu adres olan BiSu Aluminyum ve Pvc Ürünleri ile tanışmanız dileği ile,

SAYGILARIMIZLA